Tłumacze Anobic - Tłumacze Elektroniczne Anobic.

Tłumacze Elektroniczne Anobic- tel.513553665 w Polsce.
Przejdź do treści
Tłumacze Elektroniczne Anobic- największy sklep w Polsce.
Rozpoznawanie mowy, tłumaczenie i wypowiadanie zdań w języku obcym odbywa się niemal symultanicznie. Wystarczy, że wypowiesz słowo lub zdanie w swoim języku, a Translator Anobic bez trudu przetłumaczy je na wybrany język i wypowie jak native speaker. Z jego pomocą z łatwością przeprowadzisz rozmowę w języku obcym, nawet jeśli jej temat będzie wymagał bardziej fachowego słownictwa.
.
Rozpoznawanie mowy, tłumaczenie i wypowiadanie zdań w języku obcym odbywa się niemal symultanicznie. Wystarczy, że wypowiesz słowo lub zdanie w swoim języku, a Tłumacz Anobic Deluxe bez trudu przetłumaczy je na wybrany język i wypowie jak native speaker. Z jego pomocą z łatwością przeprowadzisz rozmowę w języku obcym, nawet jeśli jej temat będzie wymagał bardziej fachowego słownictwa. Skaner Scanmarker Air do urządzeń Anobic umożliwia szybkie tłumaczenie różnych tekstów drukowanych. Po podłączeniu skanera do urządzenia możesz łatwo przetłumaczyć list, gazetę czy nawet książkę.
.
Rozpoznawanie mowy, tłumaczenie i wypowiadanie zdań w języku obcym odbywa się niemal symultanicznie. Wystarczy, że wypowiesz słowo lub zdanie w swoim języku, a Komunikator Anobic bez trudu przetłumaczy je na wybrany język i wypowie jak native speaker. Z jego pomocą z łatwością przeprowadzisz rozmowę w języku obcym, nawet jeśli jej temat będzie wymagał bardziej fachowego słownictwa. Ten produkt jest inteligentnym tłumaczem głosu, interaktywnym tłumaczem mowy w czasie rzeczywistym, który może tłumaczyć angielski, chiński, japoński i ponad 40 języków do nauki, podróży, biznesu i spotkań.
.
_________________
_________________
_________________
_________________
_________________
_________________
_________________
Blog
_________________
_________________
_________________
ANOBIC * JĘZYK * TŁUMACZENIE MOWY* NAUKA JĘZYKA* SŁOWNICTWO
Tłumacze Elektroniczne ANOBIC
© Copyright 1998-2021. Wszelkie prawa zastrzeżone. ECTACO EU
Wróć do spisu treści